Україну знову поділять на карантинні зони

  • Україна повернеться до адаптивного карантину із кольоровим зонуванням.

 

Епідемічна ситуація з коронавірусом в Україні дозволяє повернутися до моделі адаптивного карантину. Найближчими днями Кабмін прийме рішення про встановлення різнокольорових зон в країні. Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду у середу, 3 лютого, пише ТСН.

Шмигаль наголосив, кожен рівень зонування визначатимуть певні критерії. МОЗ буде зобов’язане чітко поінформувати про усі можливі зміни.  

За словами міністра. січневий локдаун був дієвим, а також допоміг зменшити навантаження на медичну систему та сприяв розірванню ланцюга захворюваності.

  • «В Україні наразі спостерігається контрольована і стабільна ситуація щодо поширення коронавірусу», — сказав Шмигаль.

Нагадаємо, у середині лютого в Україну надійдуть перші дози вакцини проти COVID-19. Вакцинування пройде у 5 етапів. Щеплення буде безкоштовним. У МОЗ вже розробили календарний план на поточний рік. 

Також у міністерстві зазначили, що в країні буде запропоновано три механізми, як зробити щеплення: записатися онлайн на спеціальному сайті, записатися до сімейного лікаря, отримати запрошення в телефонному режимі. Чи будете вакцинуватися від COVID? (ОПИТУВАННЯ)