В аеропорту «Одеса» затримали іноземців із підробленими британськими візами, які видавали себе за подружжя

Двоє громадян Туреччини купили підроблені шенгенські візи за 1,3 тис. дол., й мали намір через Україну потрапити до країн ЄС.

Підроблені шенгенські візи іноземці купили в Інтернеті / фото dpsu.gov.ua

Про це УНІАН повідомили в прес-службі Одеського прикордонного загону Південного регіонального управління Держприкордонслужби України.

«Вчора ввечері до аеропорту «Одеса» авіарейсом зі Стамбула прибули двоє громадян Туреччини, які представились чоловіком і дружиною. За словами туристів, до їхніх планів входило відвідати країни Європи й помилуватися місцевими пам’ятками», — розповіли в прес-службі.

Як зазначається, після первинної бесіди у прикордонників виникли сумніви щодо правдивості заявленої мети подорожі. Тому іноземців запросили для проведення додаткової співбесіди.

Читайте такожПрикордонники не пропустили в Україну росіян, які їхали до Києва з пропагандою

Під час додаткової перевірки прикордонники помітили в паспортах громадян Туреччини підроблені візи Великої Британії. Як з’ясувалось, сімейні відносини іноземців — легенда, яку було вигадано для перетину кордону з метою в’їзду до країни Євросоюзу.

Також «подружжя» зізналось, що підроблені шенгенські візи вони купили завчасно в мережі Інтернет за 1,3 тис. дол.

За спробу незаконно потрапити до України іноземців повернули зворотним рейсом. Також винесено рішення про заборону їхнього в’їзду до України строком на 3 роки.