В країні крити*чна ситуація!Відставка Степанова!В “Слугу народу” щ0йно зробили заяву

Стало відомо відправлять Степанова у відставку
В “Слугу народу” розповіли про відставку Максима Степанова
Ще влітку була розмова про звільнення глави МОЗ Максима Степанова, але він продовжував повністю виконувати свої обов’язки аж до грудня. Нещодавно з’явилася інформація про те, чи звільнять голову МОЗ. Про це розповів Олександр Корнієнко в інтерв’ю hromadske.

Глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко назвав новина про звільнення глави МОЗ Максима Степанова просто чутками. Він сказав, що його точно не відправлять у відставку в розпал епідемії. Так само політик додав, що зараз навіть немає документів, які могли б підтвердити те, що його збираються відправити у відставку.

Олександр Корнієнко сказав, що зараз не підходящий час для звільнення кого-то в сфері охорони здоров’я. На даний момент в країні критична ситуація з хворими коронавірусів і цим потрібно терміново займатися.

Прем’єр-міністр може вносити пропозиції про звільнення тих чи інших міністрів, то якби в планах була відставка Максима Степанова, то в “Слугу народу” про це знали б напевно. Олександр Корнієнко сказав, що ніяких офіційних документів з цього питання не надходило.

Максим Степанов зараз може покинути займану ним посаду, тільки якщо захоче сам. У ті ж час, щоб він пішов у Парламенті має пройти голосування ви якому мінімум 226 народних депутатів повинні проголосувати за відставку глави Міністерства охорони здоров’я України.

Тим часом ситуація в країні постійно погіршується, незважаючи на те, що в уряді пропонують все нові і нові методи боротьби з розповсюдженням коронавируса. Буквально місяць тому був введений карантин “вихідного дня”, який не дав очікуваного результату. Зараз же говорять про введення повного локдауна в країні, але точна дата поки не відома.