В лікарні Дніпра борються за життя поранених на Донбасі військовослужбовців

Двох бійців доправили до реанімації Дніпропетровської лікарні імені Мечникова

Ворог на Донбасі знову атакував українських військових. У штабі повідомили про бій на Донецькому напрямку з використанням важких мінометів. Окрім того, поблизу Пісків противник обстріляв армійську вантажівку протитанковими ракетами. Внаслідок вибуху двоє бійців загинули, восьмеро зазнали поранень. Ще один постраждав під час ударів на інших позиціях.

Нагадаємо, два дні тому там же, в околицях Донецького аеропорту, бойовики теж поцілили у військовий ваговоз. Тоді загинув один захисник, трьох було поранено. Двом з них надають допомогу в лікарні імені Мечникова в Дніпрі.

Напередодні до реанімації Дніпропетровської лікарні імені Мечникова доправили двох бійців. Хлопці просять не показувати їхніх облич. Про останні події згадують ніби про страшний сон. Сергій був за кермом "Камазу", їхали на позицію поблизу Донецького аеропорту.

Сергій, поранений військовослужбовець:

Услышали удар в кабину. Сильный удар. Дима начал кричать, что с машины, мы выпрыгнули, — я водитель был. Мы выпрыгнули, машина еще катилась. А потом следующий другой удар и кабина рассыпалась полностью.

Коли в автівку влучили протитанкові ракети, у салоні було четверо бійців, врятуватися вдалося трьом, один військовий загинув на місці. Армійці кажуть, не очікували відкритого вогню.

Дмитро, поранений військовослужбовець:

Там де Пески закінчуються. И прямо звідти, з висоти. Дорога постійно, всі по ній ходять, всі їздять.

Одному з бійців пошкодило ногу, двоє в тяжкому стані: в обох контузія, кровотечі, тіла посічені осколками. Водієві Сергію від вибуху розірвало барабанну перетинку, старшині Дмитрові осколок пошкодив око.

Сергій Риженко, головний лікар Дніпропетровської обласної лікарні імені Мечникова:

Проникающее ранения глаза. Один с осколков остался в правом глазу и офтальмологи делали все возможное, чтобы спасти ему зрение. И на сегодняшний день мы видим, что им это удается. У водителя пострадал слух, контузия и в настоящее время он идет активно на поправку.

Військові поволі одужують. Медики вирішують питання, щоб перевести їх з реанімації до відділень.