В Одесі підбили підсумки роботи щодо запобігання та протидії домашньому насильству за минулий рік

Сьогодні на підсумковому засіданні Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, ґендерної рівності, домашнього насильства та протидії торгівлі людьми учасники засідання підбили підсумки роботи за 2021 рік. Обговорили проблемні питання, що виникають протягом року, і затвердили проект плану роботи на 2022 рік.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Засідання пройшло під головуванням заступника Одеського міського голови Світлани Бедрегі. Також участь у заході взяла представник Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні Людмила Акімова.

Було відзначено успішну роботу міста у створенні системи запобігання та протидії домашньому насильству та посилення інформаційно-роз'яснювальної роботи з формування нетерпимого ставлення до насильницької моделі у сім'ях, насамперед щодо дітей.

За результатами засідання було прийнято низку рішень, зокрема, про підвищення якості відпрацювання повідомлень про факти вчинення домашнього насильства та про створення робочої групи з метою моніторингу роботи суб'єктів взаємодії, які здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі.

Віце-мер Світлана Бердега зазначила, що за командну роботу Одеської міської ради та успішний розвиток системи запобігання та протидії домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі, завдяки плідній співпраці, у тому числі й член ов Координаційної ради, у березні 2021 року Одеса відзначена почесним знаком Місто, вільне від насильства Фонду ООН у галузі народонаселення в Україні.

За значний внесок у поширення сучасних моделей та практик такої роботи серед громад України Одеській міській раді листопаді 2021 року було вручено Подяку Представництва UNFPA в Україні.

Оставьте комментарий