В Одесі почали капітально ремонтувати курсантського сходи (фото)

В рамках проекту громадської бюджету Одеси стартував капітальний ремонт курсантського сходи.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Курсантская сходи довжиною близько 160 метрів розташована між вулицями Дюковской і Балковской. Ці сходи є однією з найдовших і крутих на Молдаванці.

За багато років громадського користування сходи прийшла в технічну непридатність: старі ступені зруйнувалися і нахилилися, ставши небезпечними, а підстава під ними вимилось опадами. Крім того, через відсутність поручнів сходами стало неможливо користуватися в ожеледь.

Згідно з проектом капремонту, будуть розібрані аварійні сходи, укріплено їх підставу, частково замінені ступені на нові, усунена слизька поверхня гранітних плит, укріплені підпірні стіни , встановлено освітлення і перила.

На даний момент на парапети нанесена штукатурка і шпаклівка, облаштована бетонна основа і виготовлена ​​гарячекатана арматурна сталь для ремонту сходинок. Також демонтовано металевий перехідний місток через теплотрасу, монолітні фундаментні опори під теплотрасою. Крім іншого виготовлена ​​гарячекатана арматурна сталь для монтажу залізобетонного містка.

Дані роботи приведуть сходи в порядок і відповідність з вимогами до безпечної експлуатації. Роботи планується завершити в жовтні.


Оставьте комментарий