В Одесі пройшов різдвяний парад трамваїв (фото, відео)

На честь Різдва сьогодні в Одесі пройшов святковий парад трамваїв.

Цього року у ньому взяли участь два Odyssey та один Odyssey Max, який очолив колону. Маршрут пролягав від першого депо на вулиці Водопровідній до 11-ї станції Люстдорфської дороги і назад. Пасажирів брали на 11-й станції, Вузовському та на Толбухіні.

З нагоди Різдва водії вдяглися у святкове вбрання.

Начальник трамвайного депо Сергій Димитров зазначив, що така акція дуже радує одеситів:

Ми створюємо святковий настрій для людей. Містяни радіють музиці, веселяться разом із нами.

В одному з вагонів співав різдвяні пісні та колядки церковний хор, а пасажири йому вторили .

Ми беремо участь у заході не перший рік із молодіжним хором. Цього року приєдналося багато учасників із різних хорів одеської єпархії. Ми з великою радістю прославляємо народження Ісуса Христа та вітаємо мешканців Одеси та гостей з цим чудовим святом, зазначив учасник хору протодіакон Назарій Найданов.

Також пасажирів розважав етно-колектив Jam Band.

Прокататися в вирішив і віце-мер Дмитро Жеман зі своєю родиною.

З кожним роком ця традиція стає яскравішою, кращою. Цього року, окрім традиційного хору з нами колективу Jam Band, досить популярний в Одесі. Різдвяний парад став візитівкою одеського трамвая. Вагони зі святковою інсталяцією будуть працювати на своїх маршрутах до Старого Нового року або до Водохреща, розповів віце-мер. >

Він додав, що в параді брали участь також електробуси та тролейбус з динамічною підзарядкою, який доставив пасажирів із селища Котовського до центру:

На Різдво мрії збуваються, і я впевнений, що незабаром Одеса отримає новий маршрут електробуса з Суворовського району. «100%» height=»712″ frameborder=»0″ allowfullscreen=»allowfullscreen»>

Фото, відео: Катерина Краєва.

Оставьте комментарий