В одеському зоопарку розповіли, чим можна підгодувати їжаків: молоко, сир і горіхи — під забороною

Восени одесити під час прогулянки на свіжому повітрі нерідко зустрічають на вулицях міста їжаків, іноді їх забирають їх додому. Вихованців намагаються нагодувати грибами, яблуками і молоком, оскільки за казками і рекламі, це їх улюблені ласощі. Однак дана думка є помилковим.

Про те, чим підживити їжаків будинку або на вулиці, розповіли співробітники КУ Одеський зоопарк на своїй сторінці в Facebook.

У дикій природі їжаки в основному харчуються різними комахами: жучками та їх лялечками, равликами, равликами, мурахами, дощовими черв'яками. У домашніх умовах їм можна запропонувати сухий корм для котів, доповнивши його м'ясом, комахами, овочами. Якщо захочеться порадувати колючого вихованця сирим м'ясом — слід вибирати яловичину.

Можна запропонувати йому різні субпродукти: печінка, легені, серце, шлунок, язик, а варена печінка взагалі улюблене ласощі цих тварин.

Крім того, вони з радістю з'їдять рибу і яйця. А ось молоком, сиром, родзинками, виноградом, цитрусовими і іншими екзотичними фруктами, насінням, горіхами, цибулею, їжею зі столу (печиво, чіпси, ковбаси та інше) їжаків годувати заборонено.

Оставьте комментарий