В Україні продовжать адаптивний карантин до серпня, — Шмигаль

  • За словами міністра, у разі необхідності будуть закриватися окремі області, як це відбувалося у минулу хвилю захворюваності.

 

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль вважає, що адаптивний карантин в Україні дає свої результати. Про це очільник Кабінету міністрів розповів в інтерв’ю РБК-Україна.

  • «Ми, очевидно, будемо продовжувати його до серпня. Якщо нам вдасться до Дня незалежності провакцинувати більшість людей, звичайно, ми будемо шукати варіанти його пом’якшення», – заявив Шмигаль.

Варто зазначити, що наразі адаптивний карантин в Україні запроваджений до 30 червня. За словами Шмигаля, така модель карантину дає можливості: якщо показники захворюваності на COVID-19 починають зростати, то обмеження запроваджуються автоматично, якщо ж ні – то країна живе в «зеленій» зоні».

Також він зауважив, що коли уряд побачить, що епідемію вдалося побороти, то карантин буде скасовано.

  • «Тому будуть чи не будуть нові локдауни, залежить від дисципліни, вакцинації та від того, як буде розвиватися ця пандемія взагалі у світі, будуть або не будуть з’являтися нові штами. Це основні показники, я думаю, що інших показників, які вплинуть на адаптивну модель карантину, немає», – уточнив він.