В Україні проходять онлайн-заняття з музики для дітей з синдромом Дауна

В Україні почав працювати експериментальний музичний онлайн-гурток Музика — важлива. Музика можлива для дітей з синдромом Дауна та їх рідних братів і сестер.

Про це повідомляється на сторінці ВБО Даун Синдром.

Цей проект допоможе дітям з особливостями інтелектуального розвитку розвинути у собі здібності до музикування. Крім того, така ініціатива допоможе привернути увагу музичних педагогів, які часто не знають, як працювати з такими дітьми.

Всього в групі будуть займатися 16 дітей з різних областей України. Наймолодшому з них чотири роки, а старшим 14. До роботи залучені викладачі музики, корекційний педагог і психолог.

Крім того, вперше в Україні, в рамках проекту, для працівників музичного та педагогічного напрямків будуть розроблені рекомендації по ознайомленню з музикою дітей з синдромом Дауна. Буклет буде розміщений в електронному вигляді у відкритому доступі, а також розісланий в музичні установи України.

Крім іншого всі бажаючі можуть взяти участь у двох онлайн-зустрічах, де музичні педагоги поділяться досвідом та дадуть відповіді на питання, що цікавлять.

Проект триватиме до кінця жовтня. Розглядається можливість його продовження при наявності зовнішнього фінансування.

Оставьте комментарий