В Україні запустили інтерактивну Карту вакцинації від COVID: що там можна знайти

  • Інструмент запустила громадська організація «Антикорупційний штаб».

 

Громадська організація «Антикорупційний штаб» запустила інтерактивну Карту вакцинації від коронавірусу в Україні.

За допомогою неї можна:

— знайти найближчий пункт вакцинації;

— ознайомитись із статистикою щеплень на пункті;

— залишити повідомлення про порушення. 

Слід зазначити, що згідно з даними аналітиків ГО “Антикорупційний штаб” на 20 травня, Хмельницька область посідала десяте місце серед 24-х регіонів України за кількістю провакцинованого населення із розрахунку на 10 тис. осіб. 

Як повідомили в Антикорупційному штабі, карта автоматично обробляє відкриті дані, що публікуються Національною службою здоров’я України. Вона охоплює всю територію України: від маленьких сіл до великих міст (за винятком тимчасово окупованих території), є повністю безкоштовною, має форму зворотнього зв’язку та можливість повідомити про порушення пов’язані з процесом вакцинації в Україні. 

  • «Відтепер кожен українець отримав змогу побачити існуючі пункти вакцинації та статистику використання вакцин ними, а також залишити повідомлення про порушення, на яке обов’язково відреагують наші юристи” –– наголосили в штабі.

Антикорупційний штаб — громадська організація, створена у 2014 році. Вона розробляє цифрові інструменти для контролю прозорості та ефективності  роботи органів місцевої влади. Інструмент створено завдяки фінансовій підтримці Посольства Франції в Україні.