В Житомирі кіберполіцейський вимагав хабаря у біткоїнах

Слідчі вважають, що підозрюваний вимагав від місцевого мешканця $5 тисяч за закриття справи про розповсюдження порнографії.

У Житомирі затримали кіберполіцейського-хабарника / CБУ

Співробітники СБУ затримали працівника структурного підрозділу Департаменту кіберполіції НПУ, який підозрюється у вимаганні хабаря за закриття кримінального провадження.

Читайте такожКіберполіція викрила осіб, які створювали платформи для онлайн-казино

Як повідомляється на сайті СБУ, слідчі вважають, що кіберполіцейський вимагав від місцевого мешканця $5 тисяч за не притягнення його до відповідальності за розповсюдження порнографії. За цю суму поліцейський обіцяв фігуранту справи забезпечити «потрібний» висновок комп`ютерно-технічної експертизи.

Щоб уникнути викриття, підозрюваний спочатку запропонував перерахувати кошти у біткоінах на електронний гаманець. Проте, через тривалість цієї процедури, він, зрештою, погодився отримати хабар у гривневому еквіваленті частинами на банківський рахунок свого знайомого.

Правоохоронці затримали офіцера у центрі Житомира, відразу після зарахування на картку першого «траншу» – 24 тисяч гривень. 

Затриманому оголошено про підозру. Перевіряється інформація про причетність до протиправної діяльності інших поліцейських.

Раніше повідомлялось, що кіберполіція закрила мережу онлайн-кінотеатрів.