Вам ще смішно? Якщо так, то пропоную вдягнути оці «захисні» костюми, і сміючись їхати до пацієнта у якого підозра на #covid_19, — лікар

Вам ще смішно?

Якщо вам досі смішно, пропоную прийти, вдягнути оці «захисні» костюми, і сміючись їхати до пацієнта у якого підозра на #covid_19.

Сміючись його оглянути, зробити тест, провести всі необхідні маніпуляції, зробити дзвінок близьким, «втішити» їх, що ти їдеш на такий виклик, посміятись разом, сісти в машину, глянути водію в очі і сказати-«їдем», цілу дорогу молитись «аби не підтвердилось».

Тремтячим голосом заспокоїти пацієнта , у якого мало не «передінфарктний» стан від страху…смійтесь…поверніться додому, подякуйте Богу, що на сьогодні «обійшлось», а завтра вранці знову «сміючись» ідіть на роботу і чекайте, а раптом «бомба» під нами таки зірветься….

Збирайтесь на природу, гуляйте, обходіть всі магазини, не носіть масок, обговорюйте нащо карантин, який дибіл це придумав…і знову смійтесь…бо це дуже смішно…бо це вас не стосується…бо вам не треба їхати ….бо вам не треба дивитись в очі….бо вам начхати на інших…смійтесь…

У мене ВСЕ!

Olya Sakharchuk