У справі про вбивство 15-річної Аліси Онищук із села Бабаї під Харковом з'являються нові деталі.

Правоохоронці, які займаються розслідуванням трагедії, отримали місяць на безперешкодний доступ до всієї інформації (СМС, ММС, телефонні дзвінки і пересування абонента) по 2 561 мобільному номеру, згідно з інформацією, розміщеною в Єдиному судовому реєстрі.

Всі ці абоненти за період з 1 вересня по 14 листопада 2018 року потрапили до радіус дії вишки мобільного зв'язку, яка знаходиться в районі місця вбивства підлітка. Саме вона перекриває залізничну станцію "Покотилівка", селища Покотилівка і Бабаї, а також частина траси Харків-Сімферополь.

Крім того, співробітники поліції вивчать аналогічну інформацію за номерами мобільного зв'язку, якими користувалася сама Аліса Онищук. Слідчих цікавлять дані за період з початку поточного року і до 14 листопада.

У ході досудового розслідування правоохоронці виявили відразу 4 номери мобільного зв'язку (1 – Life, 1 Vodafone і 2 – Kyivstar), з власниками яких спілкувалася убита Аліса Онищук. Однак, хто ці люди – невідомо. За цими номерами направлений запит до операторів мобільного зв'язку.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагадати, що 15-річна Аліса Онищук разом із матір'ю та молодшою сестрою жила в селищі Бабаї Харківського району. Навчалася на першому курсі коледжу будівництва й архітектури в обласному центрі. Вранці 2 листопада зникла дорогою до Харкова. Наступного дня опівдні поліцейські знайшли її тіло в лісопосадці поблизу пішохідного мосту. Дівчину зґвалтували, задушили та пограбували, за висновками експертів.
 

Источник

comments powered by HyperComments