Вбивство бізнесмена Сергія Старицького: слідчий експеримент провалився

Вбивство бізнесмена Сергія Старицького

Слідчий експеримент провалився. Справу про вбивство бізнесмена Сергія Старицького другий тиждень вивчають адвокати та слідчі. Цього разу через гіпертонічний криз прибути не зміг Леонід Кожара.

Нагадаю, трагедія сталася 21 лютого. У будинку колишнього міністра закордонних справ Леоніда Кожари від пострілу з пістолета загинув бізнесмен Сергій Старицький. Хто вбивця та які мотиви досі не відомо. Адвокати вимагають у правоохоронців надати подружжю Кожарів статус свідків. 

Олексій Носов, адвокат:

Це є однією з проблем даного провадження. У них немає жодного статусу. Навіть свідків.Є дуже багато факторів які важливі. Це — звідки стріляли, сліди пороху та крові, змити з рук, відбитки пальців.

Масі Найем, адвокат сім'ї Сергія Старицького:

Вчора я був на місці події, коли мали б провести експеримент. Але сказали, що у пана кожари гіпертонічний криз. Тому коли він відбудеться — не відомо. Якщо людина напередодні слідчого експерименту лягає в лікарню — всі мають право думати, що це затягування. До речі, це буде враховано під час обирання міри запобіжного заходу. Тоді будуть теж брати до уваги.