Ведеться розробка проектно-кошторисної документації Іванівського шляхопроводу, але це справа не одного місяця

Населення Одеси нарікає на те, що Іванівський шляхопровід частково перекритий, але при цьому на ньому поки не проводяться роботи. Про це в ході апаратної наради в мерії повідомив міський голова Геннадій Труханов.

Він зазначив, що рух на мостуогранічено через його аварійний стан, а розробка проектно-кошторисної документації, пошук фінансування і будівництво нового моста займає багато часу.

Коли ми отримали експертизу про те, що міст є аварійним і рух по ньому небезпечно, ми зобов'язані відреагувати негайно, що ми і зробили, обмеживши рух. Паралельно з цим розробляється проектно-кошторисна документація. Це справа не одного дня, тижня, навіть місяці. Фактично доведеться будувати новий міст, тому що він сьогодні не відповідає ніяким будівельним нормам. Це дуже складна будівельна конструкція, — підкреслив мер.

За роки незалежності України в Одеській області подібні роботи ніхто не виконував. Зараз в місті близько 10 мостів, різних переходів, що не ремонтувалися по півстоліття.

Міський голова дав доручення департаменту інформації про необхідність інформувати населення про хід просування робіт по проекту. Також доручено організувати спільну роботу департаменту, профільних заступників мера і депутатів:

Якщо необхідно, організовуйте зустріч керівників департаменту, профільних заступників з депутатським корпусом. І тим головам фракцій, депутатам, які налаштовані на конструктивну роботу, які хочуть не розбурхувати місто з різних причин і виконувати чиїсь політичні замовлення, а хто хоче дійсно донести правду про стан міста і про наші можливості, ми цю інформацію надамо, — резюмував мер.

Оставьте комментарий