Комедійна актриса останніх семи десятиліть Великобританії, яка зіграла в серіалах «Террі і Джун», «Красиво жити не заборониш», «Доктор Хто», пішла з життя

У Великобританії у віці 93 років померла відома актриса Джун Уітфілд. Про це повідомляє The Guardian з посиланням на її агента. За його словами, Уітфілд «мирно пішла з життя» в ніч на 30 грудня.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Джун Уітфілд народилася 11 листопада 1925 року в Південному Лондоні. Закінчила Королівську академію драматичного мистецтва. Свою кар’єру вона розпочала в кінці 1940-х років, спочатку на радіо, а з початком нового десятиліття стала з’являтися на телебаченні.

Саме активна робота на телебаченні принесла їй популярність. У 1979 році на екрани вийшов телевізійний ситком «Террі і Джун» (Terry And June), де Уітфілд зіграла головну роль.
 
Серіал виходив аж до 1987 року. На початку 1990-х років Уітфілд з’явилася на екранах в телевізійному серіалі «Красиво жити не заборониш» (Absolutely Fabulous). У серіалу шість сезонів, останній з них вийшов в 2012 році.

Крім цього Уітфілд зіграла безліч ролей більш ніж в шістдесяти телесеріалах, серед яких «Шоу Бенні Хілла», «Ще по одній», «Друзі», «Суто англійські вбивства», «Доктор Хто», «Суто англійські вбивства», «Міс Марпл Агати Крісті »,« Дурням щастить »та інші.

У 2017 році Уітфілд удостоїлася титулу дами за заслуги в кіно і телеіндустрії

Источник

comments powered by HyperComments