Від босого Валентина до рейтингу сімейних лікарів: ТОП-5 найпопулярніших новин на ВСІМ за тиждень

  • Підготували невеличку добірку з найбільш популярних новин за тиждень.  

 

1. У Хмельницькому з вікна будинку випала 3-річна дитина

1 червня із вікна багатоповерхівки на вулиці Ціолковського, що в Раковому, випав маленький хлопчик. Відомо, що дитина знаходилася в квартирі з батьками, вони в цей час були в іншій кімнаті.

2. Босий Валентин щодня співає на “стометрівці” і збирає гроші. Для чого?

Босоніж, в майці та шортах — саме в такому образі ходить 21-річний хмельничанин Валентин. Взутися його не змушує ані сніг, ані дощ, ані спека. Останні дні його босі ступні щовечора “прикрашають стометрівку”. Поспілкувалися з Валентином й дізналися, на що він збирає кошти, співаючи.

3. У Хмельницькому 45-річний Олександр переслідує дівчат. Що про нього відомо 

Цей незнайомець обирає собі пасію до 25 років й відстежує її маршрут протягом дня. Потім годинами чекає на неї біля будинку чи місця роботи. Що відомо про чоловіка, який переслідує хмельничанок? Зібрали розповіді чотирьох дівчат, які тепер не виходять на двір без перцевого балончика.

4. Склали новий рейтинг сімейних лікарів Хмельницького

Вже три роки хмельничани укладають декларації із сімейними лікарями. За цей час кількість пацієнтів у деяких фахівців досягла майже свого ліміту — 2 тисячі. У кого з хмельницьких медиків лікується найбільше людей? Склали рейтинг. 

5. Провідник Владислав з Хмельницького “живе” у вагоні: де миється, що їсть та як працює 

27-річний Владислав каже, його професія — це не лише робота. У вагоні він проводить більшість днів у році. Там живе, знаходить друзів, кумів і подорожує. Він нам дав відповіді на найпопулярніші питання про стоп-кран, чому провідники будять так рано та чи потрібно здавати постіль. Одні міфи спростував та розповів про прикмети, які раніше ви не чули.