Від нового мікрорайону до смерті митрополита: 5 найпопулярніших новин на ВСІМ за тиждень

  • Підготували невеличку добірку з найбільш популярних новин за тиждень.   

1. Новий мікрорайон у Хмельницькому: де та як його будуватимуть (КАРТА)

Для Хмельницького розробили детальний план території «Заріччя». Документ передбачає забудову місцевості на березі Південного Бугу. При чому не хаотично, а в певному порядку. Розробкою займалося державне підприємство «ДІПроМісто». Зараз детальний план ще не затверджений, і до нього можуть вносити зміни. Розповідаємо, що та де пропонують будувати.

2. Паркінги, подовження «стометрівки» та винесення СІЗО: запланували зміни у центрі Хмельницького (КАРТА) 

Київське підприємство розробило для Хмельницького детальний план центральної частини міста. Документом пропонується оновити мікрорайон, зносячи та будуючи будинки, а також реконструюючи дороги. Розповідаємо про все це детальніше.  

 3. Маршрутка до 8, тролейбус до 5,50: проєкт нових тарифів на проїзд у Хмельницькому

У міськраді планують встановити нові тарифи на проїзд міським громадським транспортом. Рішення виконавчого комітету оприлюднили 26 березня. Тарифи будуть диференційовані залежно від способу оплати — готівкового або безготівкового (проїзною карткою).

4. За ґрати відправили мешканця Хмельниччини, який серед вулиці побив чоловіка до смерті

Біля одного із магазинів в Кам’янці-Подільському побили 42-річного чоловіка. Від отриманих травм він помер на місці. 

Суд над його кривдником тривав кілька років. 23 березня 2021 року суд визнав чоловіка винним в умисному вбивстві та засудив до 14 років позбавлення волі.

5. Помер митрополит Антоній Махота

23 березня на 55-му році життя від ускладнень після коронавірусної хвороби помер митрополит Хмельницький і Кам’янець-Подільський Антоній.