ВІДЕО: “Бризнула і пішла”! Кадри дезинфікування київських підїздів сколихнули мережу!

У мережу потрапило відео, на якому видно, як співробітниця одного з комунальних підприємств Києва ігнорує вимоги щодо санітарної обробки житлових приміщень в період епідемії коронавірусу.

Ролик опублікували на Telegram-каналі “Коронавірус онлайн”. На кадрах видно, що жінка навіть не обтяжує себе зайти в під’їзд.

Стоячи на порозі, вона кілька разів бризнула в одному напрямку рідиною з пульверизатора. і пішла. Найімовірніше, в балоні був розчин хлору.

Однак маніпуляцій комунальниці не вистачило навіть на обробку всього холу, не кажучи про сходові клітки всього під’їзду і сходові марші.

Нагадаємо, в кінці березня в мережі навпаки публікували фото ретельної дезінфекції під’їздів будинків на вулицях Києва під час карантину через COVID-19. На них людина в спецкостюмі спочатку обробляла все відповідною сумішшю, а потім прибиральниці ще і витирали це.

Так, за словами комунальників, у кожному районі є окрема бригада, яка дезінфікує всі під’їзди. У кожному з них повинен бути розклад проведення таких процедур.

Нормальная ЖЭК-овская дезинфекция💪🏻Киев, Оболонь

Gepostet von Киев Оперативный am Montag, 6. April 2020