Відео.Вогняне пекло в Києві: полум’я охопило готель, люди опинилися в пастці

Вогняне пекло в Києві: полум’я охопило готель, люди опинилися в пастці

Вогонь охопив столичний готель, в якому знаходилися люди

У столиці України неспокійно, адже в місті сталася масштабна пожежа. Люди перебували в будівлі палаючого готелю виявилися в справжнісінькою пастці, так як вибратися було неможливо. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних подій. promo content

За даними ГСЧС, увечері 7 листопада сталася масштабна пожежа в одному зі столичних готелів, яка розташована на Подолі. Займання виникло в будинку за адресою Ярославів Вал 33-А, в готелі під назвою Golden Gate Inn.

Під час вогняного події шестеро осіб, серед них 2 дитини, виявилося в ув’язненні на території другого і третього поверху. Всі виходи з будівлі були заблоковані вогнем, в результаті чого люди не могли вибратися самостійно. На щастя, потерпілі були евакуйовані з палаючого будинку завдяки рятувальникам.

Для того щоб повністю ліквідувати знищує вогонь, пожежникам знадобився одну годину. Представники Державної служби з надзвичайних ситуацій заявили, що загоряння виникло на третьому поверсі в підвальному приміщенні. Остаточна причина виникнення пожежі, на даний момент, невідома, її будуть встановлювати за підсумками слідства.

Всіх шість осіб, які були заблоковані в будівлі рятувальники евакуювали за допомогою пожежної драбини. В результаті вогняного події ніхто не постраждав, жертв не виявлено.