Відключення світла в Одесі 11 серпня: список адрес

В середу, 11 серпня, у зв'язку з плановими ремонтними роботами деякі жителі Київського, Малиновського, Приморського і Суворовського районів Одеси залишаться без електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Одеські електромережі.

1-я Проектована вулиця

< p> 1/15, 12/1

з 09:00 до 19:00

2-й провулок Амундсена

з 09:00 до 19:00

5-я лінія Марії Демченко

з 09:00 до 19:00

Академіка Вавилова вулиця

5, 7, 9, 11, 13, 15, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 50/а, 50б, 50в1, 50в2, 5А1, 52А, 52б, 52в, 52г, 52Г, 9а, 54а, 5а, 54б, 54в, 9б, 56а, 56б1, 56В, 5Б/31, 58а, 11а, 60а, 60а1, 60б, 60в, 5в, 13а, 64А, 762, 42/1, 68а, 44а, 44в, 72а, 7а, 74а, 74б, 50/1, 76/1, 76а, 76е, 76с/1, 50/2, 54а/1

з 09:00 до 19:00

Академіка Вільямса вулиця

21, 23, 25, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 37Б, 25В, 38/2, 38/3, 38А, 36а, 36Б, 48, 25а, 46д, 37а

з 09:00 до 19:00

Академіка Вільямса вулиця

43Е, 43Ж, 43З, 43К

з 09:00 по 20:00

Академіка Вільямса вулиця

44/1, 56А +, 46/1, 46/2, 46/3, 48/1, 48/2, 44/2, 50а, 52/4, 56/1, 56/2, 56А-, 56А. , 48/3

з 09:00 по 18:00

Академіка Вільямса вулиця

з 09:00 за 19: 00

Олександра Невського вулиця

41, 41/2, 43., 54

з 09:00 до 19:00

Алмазна вулиця

2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20 , 22, 23, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 43, 161, 24уч.28, 6а, 2/Б, 6уч1, 2а, 8а, 4/1, 2б, 162, 12/121

з 09:00 до 19:00

байдаркових провулок

1, 4, 6, 8, 8/6, 8Б, 10, 12, 81, 82, 83, 85

з 09:00 до 19:00

Байкальська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 3А, 81, 8А, 13А, 10А , 8В

з 09:00 до 19:00

Білоруська вулиця

з 09:00 до 19:00

Віце-адмірала Азарова вулиця

6, 8, 10, 10а, 12, 12А, 14

з 09:00 за 17 : 00

Вишневий провулок

1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 11А, 9А, 15, 7/1, 1А, 30а, 18а, 17А, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 44

з 09:00 до 19:00

Гетьманський провулок

2, 4а, 6, 6/2, 10/1, 81, 102

з 09:00 до 19:00

Дача Ковалевського вулиця

2, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 22/9, 7Б, 3/3, 23Б, 23В, 24/1, 24/12, 24/3, 24/4, 24/7, 35, 25А, 25Б, 20Б, 29/3, 22/1, 22/2, 22/5, 22/7, 29В, 23а

з 09:00 до 19:00

Дворянська вулиця

< p>12, 15б, 18, 20, 21, 22, 25, 28, 30, 31, 16, 6, 7, 8, 13, 13/15, 15, 15 А, 15А, 33

З 6:00 до 22:00

Довга вулиця

1А, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 13, 2/1, 5-9, 10А, 11-13, 14, 3а, 20б, 15а, 20А, 18в, 18а, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24

З 09 : 00 до 19:00

Дружний провулок

2а, 12, 13, 18В, 44А, 18б, 14, 18В/1, 16, 30 , 34, 35, 36, 39, 42, 48, 51

з 09:00 до 19:00

Елисаветинская вулиця

< p>1, 21а, 6, 7, 7а, 9, 9а, 10, 3, 13, 15, 17, 17гар, 18, 19, 21, 11

з 06:00 до 22:00

Єнісейська

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17

з 09:00 до 19:00

Зоряна вулиця

43, 46/47

з 09:00 до 19:00

Каспійський провулок

1, 3, 9

з 09 : 00 до 19:00

Коблевська вулиця

25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33

з 06:00 до 22:00

Кінна вулиця

2/4, 6, 8/10, 12, 14

з 06:00 до 22:00

Косий провулок

з 09:00 до 19:00

Люстдорфська дорога

170/1, 170/2, 172а

з 09:00 по 18:00

Марії Демченко вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 8Д, 8Ж, 2/1а, 2А, 1/1, 10А, 2б, 2в, 12/3, 12/3 В, 12/8ж, 12/8з, 1/11, 1/12, 15А, 4а , 4лін19, 4лін235, 18А, 4лін45, 1А, 20а, 6/1, 6/1А, 22А, 6/4, 6/8, 24/1, 24А, 152, 2/1, 8А, 28А, 8В, 10/1

з 09:00 до 19:00

Мічуріна вулиця

7, 7/1, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 15а

з 09:00 до 19:00

Ніжинська вулиця

11, 13 , 15, 16, 17, 18, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41 , 42, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55

з 06:00 до 22:00

Миколи Гумільова вулиця

з 09:00 до 19:00

Новосельського вулиця

64а, 64б, 65, 66, 67, 70, 72, 78, 80

з 06:00 до 22:00

Омська вулиця

1, 36а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 2, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 18

< p> з 09:00 до 19:00

Відважних вулиця

1/12А, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16 , 18, 21, 24, 30, 32, 10/2, 44а, 34а, 42А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

з 09:00 за 19:00

Пастера вулиця

17, 19, 21, 23, 25, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 46а, 44а, 48а , 58, 60, 62, 64

з 06:00 до 22:00

провулок Віце-адмірала Жукова

з 6:00 до 22:00

провулок Маланова

1, 8, 10, 12, 14, 16, 18

з 06:00 до 22:00

провулок Сергія Ейзенштейна

з 09:00 до 19:00

Преображенська вулиця

15, 17, 21, 23, 24, 28, 30, 32

З 06:00 до 22:00

Просвітництва вулиця

6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 , 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 24а, 30, 18а2, 22/2, 22б, 13а, 17в, 49б, 49а, 31, 32, 33, 34, 35 , 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51, 421, 491, 531, 532, 551, 552

з 09:00 за 19: 00

Радісний провулок

1, 2, 2А, 3, 5, 5а, 7

з 09:00 за 19 : 00

Романтичний провулок

з 09:00 до 19:00

Рибальська Балка вулиця

1, 2, 3, 4, 6, 1Б, 3Б, 1Г, 4А, 8, 1А, 8/1, 8А, 12А, 10Б, 10Д, 10, 12, 16, 18, 20

з 09:00 до 19:00

Рибальська вулиця

1А, 3232а, 2а, 4, 4а, 5, 5а, 6, 7, 8, 8а, 9, 9а, 9б, 10, 11, 11/15, 11а, 12а, 13, 13а, 14, 14а, 15, 16, 16а, 17, 18, 19, 20, 20/1, 20/6, 20/7, 20а, 20б, 20в, 20Е, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 26а, 27, 28, 29, 2, 30, 30а, 31, 32, 32/а, 32-32а, 32а, 32д, 33, 33а, 33б, 34, 35, 36, 36/3, 37, 38, 38а, 39, 39а, 39б, 40, 40а, 41а-43, 41б, 42, 45, 45А, 47, 47А, 49, 51, 53, 55, 55А, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 29/2

з 09:00 до 19:00

Садова вулиця

2, 5 , 6, 7, 11, 13, 14, 5а, 15, 16, 17, 18, 19, 21

з 06:00 до 22:00

Садовий провулок

з 06:00 до 22:00

Селянська вулиця

1, 2, 3, 4 , 5, 6, 7, 9, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22

з 09:00 до 19:00

Бузкова вулиця

31Б, 33, 55

з 09:00 до 19:00

Соборна площа

2, 4, 6

з 06:00 до 22:00

Студена вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 11а, 17а, 6а, 10А, 20, 35а, 33/2, 31а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 161, 162

з 09:00 до 19:00

Танфільева вулиця

з 09:00 до 19:00

< p> Торговий вулиця

з 06:00 до 22:00

Фонтанська дорога

З 09:00 по 20:00

Художника Федорова вулиця

22, 42діл.8, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 22/А, 28В, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 28Б

з 09:00 до 19:00

шефська вулиця

8, 16, 33, 35, 37, 35Б, 39, 37А, 35А, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55

з 09:00 за 17:00

Естафетна вулиця

3, 3а, 3а1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13г

з 09:00 до 19:00

Естонська вулиця

7, 20б, 9, 9а, 10 , 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 7в, 14а, 14Б, 14в, 14В2, 15, 15а, 15А/19, 16, 17, 19/1, 20а, 14/1

з 09:00 до 19:00

Якірний провулок

1, 16/1, 1Б, 2, 2-4, 3, 3А, 4, 5/2, 6, 1А, 8, 8б, 10, 12, 12А, 14, 14/1, 16, 6а

з 09:00 до 19:00

Ямська вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 13а, 2а, 17а , 17/2, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35

з 09:00 до 19:00

Ясна вулиця

з 09:00 за 1 7.00.

Оставьте комментарий