Відключення світла в Одесі 11 жовтня: адреси

У понеділок, 11 жовтня, в зв'язку з плановими ремонтними роботами деякі жителі Київського, Малиновського, Приморського і Суворовського районів Одеси залишаться без електроенергії. Про це повідомили в ДТЕК Одеські електромережі.

Чи відключать світло за наступними адресами:

1-й провулок Нафтовиків — 1а, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 13 — з 09:00 до 19:00

1-я Проектована вулиця — 1/15, 12/1 — з 09:00 до 19:00

2-й провулок Амундсена — 19 — з 09:00 до 19:00

2-й провулок Нафтовиків — 1, 2, 3, 4, 5 — з 09:00 до 19:00

3-й Магнітогорський провулок — 2, 4, 6, 8 — з 09:00 до 19:00

3-й провулок Нафтовиків — 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18 — С 9:00 до 19:00

5-я лінія Марії Демченко — 61А — з 09:00 до 19:00

Аграрна вулиця — 7, 9, 13, 15, 17 , 23, 29, 32, 34, 50, 52 — з 09:00 до 19:00

Академіка Вавилова вулиця — 1б.4/1, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 5А1, 28б, 11а, 5Б/31, 44а, 44в, 13а, 50/1, 50/2, 50/а, 50б, 50в1, 5в, 762, 52А, 52б, 52В, 52г, 52Г, 18а, 54а, 54а/1, 54б, 54в, 7а, 56а, 56б1, 56В, 20а, 58а, 20Б, 60а, 60а1, 60б, 60в, 20в, 20Г, 64А, 20Д, 5а, 68а, 9а, 24а, 72а, 9б, 74а, 74б, 26а, 76/1, 76а, 76е, 76с/1, 26б, 50в2 — з 09:00 до 19:00

Академіка Вільямса вулиця — 21, 23, 25, 27, 29, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 37Б, 25В, 38/2, 38/3, 38А, 36а, 36Б , 48, 25а, 46д, 37а — з 09:00 до 19:00

Алмазна вулиця — 3, 5, 9, 10, 11, 12, 14, 16, 18, 20, 12/121 , 22, 24уч.28, 23, 26, 27, 28, 30, 32, 34, 43, 161, 162 — з 09:00 до 19:00

Альпіністів вулиця — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24 — З 09:00 за 19: 00

байдаркових провулок — 1, 4, 6, 8, 8/6, 8Б, 10, 12, 81, 82, 83, 85 — з 09:00 до 19:00

< p> Байкальська вулиця — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 3А, 81, 8А, 13А, 10А, 8В — з 09:00 за 19:00

Балківська вулиця — 1, 3/1, 7, 7А, 9, 31 — з 09:00 по 18:00

Білоруська вулиця — 24, 30 — С 9:00 до 19:00

Бітумна вулиця — 2, 21а, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 3, 11, 12, 13, 15, 17, 19, 21/2, 10 — з 09:00 до 19:00

Віри Інбер вулиця — 2, 4, 5, 7, 8, 9, 10 — з 10:00 до 17:00

Весняна вулиця — 7, 9, 11 — з 09:00 до 19:00

Вишневий провулок — 1, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 9А, 16, 7/1, 11А, 1А, 30а, 17А, 18а, 17, 18, 19, 20, 22, 24, 28, 32, 34, 38, 40, 42, 44 — з 09:00 до 19:00

В'ячеслава Кирилова вулиця — 1/1Б, 1/1В, 1/1Г, 1/1Д — з 09:00 до 19:00

Газова вулиця — 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 4/1, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 — С 09: 00 до 19:00

Гайдара вулиця — 24, 30 — з 09:00 по 20:00

Гвоздиковий провулок — 4 — з 09:00 до 19:00

Генерала Бочарова вулиця — 18а, 22, 22а, 24/26, 28 — з 09:00 до 19:00

Генерала Петрова вулиця — 26, 28, 30 — з 09:00 за 20:00

Гераневая вулиця — 2 — з 08:00 по 20:00

Героїв-Прикордонників вулиця — 4 — з 08:00 по 20:00

< p> Гетьманський провулок — 2, 4а, 6, 6/2, 10/1, 81, 102 — з 09:00 до 19:00

Гладкова вулиця — 1, 49в, 2, 3, 3А, 3б, 4, 4А, 5, 5а, 6, 7, 7в, 9, 10, 10а, 11, 2а, 12, 12а, 13, 14, 15, 16 , 17, 19, 19А, 27, 31, 33, 33/1, 33а, 35, 43а, 11а — з 09:00 до 19:00

Дача Ковалевського вулиця — 2, 3, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 28, 29, 22/2, 22/5, 2/1, 22/9, 7Б, 23а, 23Б, 23В, 24/1, 24/12, 24/3, 24/4, 24/7, 2/2, 25А, 25Б, 35, 29/3, 3/3, 20Б, 22/1, 29В, 22/7 — з 09:00 до 19:00

Довга вулиця — 1А, 2, 3, 4, 7, 8, 9, 10, 13, 2/1, 5-9, 10А, 11-13, 14, 3а, 20б, 15а, 20А, 18в, 18а, 15 , 16, 17, 18, 19, 20, 22, 24 — з 09:00 до 19:00

Дружний провулок — 12, 13, 14, 16, 30, 34, 35, 18б, 18В , 44А, 2а, 18В/1, 36, 39, 42, 48, 51 — з 09:00 до 19:00

Єврейська вулиця — 19, 21, 23 — з 10:00 по 17: 00

Єнісейська — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 15А, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 — з 09:00 до 19:00

Жоліо-Кюрі вулиця — 26 — з 09:00 до 19:00

Зоряна вулиця — 43, 46/47 — з 09:00 до 19:00

Йосипа Тимченка вулиця — 1, 24А, 2Б, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 11а, 12, 13, 13а, 2, 15, 16, 17а, 17б, 18, 19, 20, 21, 21а, 22, 23, 23/1, 23а, 25, 27, 27а, 29, 14 — з 09:00 до 19:00

Канатна вулиця — 45 — з 10:00 до 17:00

Каспійський провулок — 1, 3, 9 — з 09:00 до 19:00

Косий провулок — 1, 3 — з 09:00 до 19:00

Марії Демченко вулиця — 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 33, 8Д, 8Ж, 2/1а, 2А, 1/1, 10А, 2б, 2в, 12/3, 12/3 В, 12/8ж, 12/8з, 1/11, 1/12 , 15А, 4а, 4лін19, 4лін235, 18А, 4лін45, 1А, 20а, 6/1, 6/1А, 22А, 6/4, 6/8, 24/1, 24А, 152, 2/1, 8А, 28А , 8В, 10/1 — з 09:00 до 19:00

Маршала Малиновського вулиця — 71/1 — з 09:00 по 18:00

Мічуріна вулиця — 7, 7/1, 7а, 9, 9а, 11, 13, 15, 15а — з 09:00 до 19:00

Миколи Гумільова вулиця — 21 — з 09:00 до 19:00

Миколи Стражеска — 3, 36/38, 38 — з 09:00 до 19:00

Обсерваторний провулок — 1, 2/4, 3, 5, 6, 9 — з 10: 00 до 17:00

Ольгиевский спуск — 8А — з 09:00 по 18:00

Омська вулиця — 1, 36а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9/1, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15а, 16, 16а, 17, 17а, 2, 19 , 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 29а, 30, 30а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 18 — з 09:00 до 19:00

Відважних вулиця — 1/12А, 2, 4, 6, 8, 12, 14, 16, 18, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 10/2, 44а, 42А, 34а , 30, 32, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50 — з 09:00 до 19:00

Педагогічна вулиця — 11, 11а, 13, 15, 15А , 17, 19, 21/1 — з 09:00 до 19:00

Педагогічний провулок — 3А — з 09:00 до 19:00

провулок Сергія Уточкіна — 1, 2, 3, 2а, 4, 3А, 1а, 4а, 6а, 5, 6, 7, 9 — з 09:00 до 19:00

провулок Сергія Ейзенштейна — 6 , 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 23, 25, 12А, 6а, 10а, 27, 8а, 12б — з 09:00 до 19:00

Просвітництва вулиця — 6, 8, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 24а, 30 , 18а2, 22/2, 22б, 13а, 17в, 49б, 49а, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 51 , 421, 491, 531, 532, 551, 552 — з 09:00 до 19:00

Пушкінська вулиця — 28, 30, 33, 34, 35, 39 — З 10:00 до 17:00

Радісний провулок — 1, 2, 2А, 3, 5, 5а, 7 — З 09: 00 до 19:00

Республіканська вулиця — 1, 2, 3, 7, 1ж, 8, 1а, 2Б, 1б, 3а, 1в, 7б, 2а — з 09:00 до 19:00

Рішельєвська вулиця — 27 — з 10:00 до 17:00

Романтичний провулок — 30, 36 — з 09:00 до 19:00

Рибальська Балка вулиця — 1, 2, 3, 4, 6, 1Б, 3Б, 1Г, 4А, 8, 1А, 8/1, 8А, 12А, 10Б, 10Д, 10, 12, 16, 18, 20 — з 09:00 до 19:00

Рибальська вулиця — 1А, 69/2, 5а, 8, 10, 36, 38, 5, 40, 40а, 42, 67, 69, 38а — з 09:00 до 19:00

Бузкова вулиця — 33, 31Б, 55 — з 09:00 до 19:00

Скиданівська вулиця — 3, 5, 7, 7-11 — з 09:00 по 18:00

студена вулиця — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 18, 19, 11а, 17а, 6а, 10А, 20, 35а, 33/2, 31а, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 161, 162 — з 09:00 до 19:00

Таїрова вулиця — 19, 21, 46, 48 — з 09:00 до 19:00

Танфільева вулиця — 11 — з 09:00 до 19:00

< p>Троїцька вулиця — 1, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 28, 30, 34 — З 10:00 до 17:00

Успенська вулиця — 5, 6, 7 , 9, 11, 13, 15, 13/15, 11/13, 19А, 17/3, 17, 25, 27, 28, 29, 31 — з 10:00 до 17:00

художника Федорова вулиця — 22, 42діл.8, 24, 24А, 25, 26, 26А, 27, 28, 28А, 22/А, 28В, 29, 30, 32, 34, 36, 38, 40, 28Б — З 09 : 00 до 19:00

Чорноморська вулиця — 2, 14В, 2Б, 2В, 2кор.А, 4, 2а, 14, 14/2, 14/3, 14А, 14Б, 8 — з 10 : 00 до 17:00

Естафетна вулиця — 3, 3а, 3а1, 4, 5, 7, 9, 11, 13, 13г — з 09:00 до 19:00

Естонська вулиця — 7, 20б, 9, 9А, 10, 11, 12, 12а, 12б, 12в, 12г, 13, 14, 7в, 14а, 14Б, 14в, 14В2, 15, 15а, 15А/19, 16, 17, 19/1, 20а, 14/1 — з 09:00 до 19:00

Яблунева вулиця — 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 35 — С 09 : 00 до 19:00

Якірний провулок — 1, 16/1, 1Б, 2, 2-4, 3, 3А, 4, 5/2, 6, 1А, 8, 8б, 10, 12, 12А, 14, 14/1, 16, 6а — з 09:00 до 19:00

Ямська вулиця — 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 13, 15, 13а, 2а, 17а, 17/2, 16, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 — з 09:00 до 19:00

Оставьте комментарий