Відключення світла в Одесі 12 жовтня: список адрес

В п'ятницю, 8 жовтня, в зв'язку з плановими ремонтними роботами деякі жителі Приморського, Київського, Малиновського та Суворовського районів Одеси залишаться без електроенергії.

Про це повідомляє прес-служба ДТЕК Одеські електромережі.

1-й Басейний провулок

< p> 10, 12, 13, 16, 17, 19, 21, 23, 21Б, 21В, 17а

з 09:00 за 17:00

2 й Бассейний провулок

2, 4, 6, 8, 12, 16, 18

з 09:00 за 17:00

< strong> 3-й Басейний провулок

19, 21, 23, 23а

з 09:00 за 17:00

авіаційна вулиця

з 09:00 до 19:00

Академіка Вільямса вулиця

з 09:00 за 18:00

Олександра Тимошенко вулиця

37, 39, 41, 42

з 09:00 до 19:00

Олексіївська площа

з 09:00 до 19:00

Багрицького вулиця

50, 75А, 52А, 54, 54А, 52, 73, 73/Б, 73А, 75, 56

з 09:00 до 19:00

< p> Балківська вулиця

1, 3/1, 7, 7А, 9, 31

з 09:00 по 18:00

Басейна вулиця

з 09:00 за 17:00

Віри Фігнер вулиця

11, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, 26

з 09:00 до 19:00

Весняна вулиця

4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 10А, 13 а, 21, 14А, 29Б, 23А, 29А, 25А, 25Б, 27а, 23, 25, 27, 29, 33, 41

з 09:00 до 19:00

Глиняна вулиця

27, 28, 29, 30, 31, 32 , 33, 34, 35, 33а, 36, 34А, 29А, 35А, 28/1, 41А, 37А, 41/1, 40А, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 48

з 09:00 до 19:00

Єфімова

2, 4, 6, 7, 8, 9, 12 , 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 26, 28, 29, 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 41, 43, 45 , 47, 49, 36А, 31 а, 8А, 7/3, 38А, 20а, 34А, 34б, 22а, 22Б, 22В, 42А, 24А, 7а, 35А, 261, 37А

З 09:00 до 19:00

Косівська вулиця

3, 4, 6, 6А, 8

З 09: 00 до 19:00

Люстдорфська дорога

2Б, 4Б, 4в

з 09:00 до 19:00

Маршала Бабаджаняна вулиця

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 8а, 11, 24а, 12/1, 16А, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28

з 09:00 до 19:00

Маршала Малиновського вулиця

66, 68, 70, 72, 74, 76, 76А, 78, 84Б, 84А, 80, 82, 88, 90, 92

з 09:00 за 19 : 00

Нова вулиця

з 09:00 до 19:00

Ольгиевский спуск

З 09:00 за 18 : 00

Парашутний провулок

1, 8Б, 2, 2А, 3, 3/1, 3А, 3в, 1А, 4А, 5, 6 , 6А, 7, 8, 8А, 4

з 09:00 до 19:00

провулок Герцена

2, 3, 5, 8А, 2А, 6, 4А, 7, 8, 9, 10, 11, 51

з 09:00 до 19:00

Поїзна вулиця

5, 5А, 6

з 09:00 до 19:00

Рекордний провулок

1, 3, 3а, 3б, 4, 5, 7/1

з 09:00 до 19:00

Скворцова вулиця

2, 22Г, 15, 18, 18/2, 20, 4, 22, 22А, 22Б, 22В, 20А

з 09:00 до 19:00

Скиданівська вулиця

3, 5, 7, 7-11

з 09:00 по 18:00

Складська вулиця

з 09:00 до 19:00

Софії Перовської вулиця

25, 27, 29 , 30, 31, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 33А, 39А, 42А, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48

З 9:00 до 19:00

Федора Пішеніна вулиця

8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 12Б, 16А, 26, 23/1, 23А, 14А, 24В, 12А, 55А, 51А, 30А, 30Б, 50А, 48А, 46а, 33а, 19А, 34А, 38А, 35А, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 53, 55, 57, 59

з 09:00 до 19:00

Чернишевського вулиця

1, 3, 4, 5, 10, 12, 6/8, 3б, 10/4, 14, 3а, 16/18, 20/1, 24Б, 22/1, 22/2, 22/3, 24а, 22, 24, 26

з 09:00 за 19: 00

Шота Руставелі вулиця

23А, 53/1, 35, 37, 37 /, 39, 41, 41В, 43, 23б, 45/2, 45/3, 47, 49, 51, 51А, 51Б, 45

з 09:00 до 19:00

Якова Бреуса вулиця

24, 26, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 60, 451, 613, 47А, 44А, 55А, 45/2, 56А, 56Б, 45/3, 57/1, 57/2, 45а, 26/2, 60А, 60Б, 61/1а, 61/2, 61/3, 61/4, 46а, 53/2

з 09:00 до 19:00

Січневий провулок

з 09:00 за 19: 00.

Оставьте комментарий