З’явилася нова версія страшної розправи з молодою дівчиною, труп якої виявили у валізі.

Як ми раніше повідомляли, жертвою страшної розправи в Дніпрі виявилася 19-річна Дарина Білоус, яка вчилася там в місцевому коледжі.

Дівчина родом з Харківської області, а в Дніпро приїхала, коли вступила до коледжу. Її труп у валізі виявили кілька днів тому в сміттєвому баку біля багатоквартирного будинку на вулиці Героїв.

Популярне: Жорсткі перевірки та контроль: Влада підготувала нові сюрпризи пенсіонерам

Соціальні мережі продовжують обговорювати страшний інцидент. Зокрема, люди вважають, що вбиту дівчину навряд чи везли в валізі через все місто, тому з нею розправилися недалеко від місця, де знайшли її труп. Особливу увагу коментатори радять звернути на приватний сектор. Більш того, деякі вважають, що убивці не молодь, а цілком дорослі люди.

Місцеві жителі запевняють, що на масиві, де знайшли дівчину, дуже багато камер відеоспостереження. Хоч одна, але повинна була зафіксувати передбачуваних вбивць, які через район волокли валізу.

Крім того, деяка Марина на сторінці загиблої в Instagram загадково натякнула, мовляв, шукайте її колишнього хлопця. Нібито дівчина дуже болісно переживала розставання, страждала, тому не виключено, що молодий чоловік жорстоко розправився зі своєю коханою.

“Вся інформація, яка є в новинах – брехня. Я знаю, що він з Туреччини і вчора ввечері вже був у своїй країні. Відкупився по-тихому і змився. Але його шукає Інтерпол, і ось там гроші не допоможуть. Також я знаю, що співучасники ще в Дніпрі. Ось їх потрібно знайти “, – пише один з підписників Дашиної сторінки в соціальній мережі Instagram.

Источник

comments powered by HyperComments