Помер видатний художник-постановник українського кіно і театру, член Національної спілки художників України Едуард Колесов, передає Корупція.Інфо

Про це повідомляється на сторінці Колесова у Facebook. 

Популярне: "Сидіти в замкнутому приміщенні і…": Заява Супрун приголомшила українців

Колесов помер 7 квітня на 82-му році життя.

"Усі, хто хоче і може попрощатися з Едуардом Олександровичем, можуть прийти в приміщення крематорію (Байкове кладовище, о 12:00, у вівторок 10 квітня) і на поминальний обід о 13:00 в цей же день", – йдеться у повідомленні.

В коментарях знайоми Колесова вже висловили свої співчуття: 

"Відмовляюся вірити! Ще зовсім недавно ти надіслав своїх прекрасних лелек..", "Як же так, Едик … Не можу повірити … Вічна пам'ять, прийміть мої співчуття …"

Едуард Колесов народився 4 жовтня 1936 року в Києві. Радянський і український художник кіно й театру, графік, член Національної спілки художників України. Співпрацював із театрами, дитячими журналами "Малятко" і "Барвінок", був ілюстратором дитячих книг видавництва "Веселка". Оформлював кінострічки та фільми-спектаклі кіностудій "Київтелефільм" і "Укртелефільм", зокрема "Запорожець за Дунаєм", "Острів любові", "Пастка", "Поза межами болю", "Злочин з багатьма невідомими", "Капитанша".

Источник

comments powered by HyperComments