Народний депутат Надія Савченко вимагає допустити до неї помічників-консультантів і надати можливість продовжувати депутатську діяльність на час ув`язнення, передає Корупція.Інфо

Про це йдеться у зверненнях до омбудсмена Людмили Денисової і генпрокурора Юрія Луценка, опублікованих прес-службою Савченко в Facebook.

У листі до Денисової нардеп називає своє утримання «незаконним і упередженим» і пов'язує кримінальне переслідування зі своєю політичною позицією. У зв'язку з цим, вказує Савченко, вона звертається до омбудсмена за допомогою у забезпеченні виконання нею парламентських зобов'язань.

Звертаючись до генпрокурора Юрія Луценка Надія Савченко, в першу чергу, нагадала йому про час, коли він відбував покарання у в'язниці, і згодом був помилуваний указом екс-президента Віктора Януковича.

Популярне:На свою ж Великодню службу йшов пішки”: Авто з Патріархом Філаретом не пустили до Собору через візит Порошенка

«Ваше позбавлення волі під час знаходження в неволі перешкоджало політичній та громадській діяльності, тому прошу Вас не перешкоджати моїй діяльності як народного депутата України та здійсненню мною депутатських повноважень: роботі зі зверненнями громадян, парламентській роботі і т.д», – пише Савченко.

Источник

comments powered by HyperComments