Шоу-мен Володимир Зеленський не має шансів на найближчих виборах президента України. Про це розказав телепродюсер та ведучий Ігор Кондратюк.

"Високі місця Зеленського в рейтингах? Соціологи просто заробляють свій хліб. Він до цього ще не дозрів. Так само як і Слава, – сказав Кондратюк. – Зразу після Майдану Вакарчук мені категорично казав: "Мені болить, але політика – це не моє". Він хотів стати лідером громадської думки. Думаю, з того часу нічого не змінилося. Просто розуміє, що перед виборами треба підвищувати активність не лише політикам, а й лідерам громадської думки. І пояснювати людям, як правильно зробити вибір. Показувати, де чорне, де біле. Бо гібридна війна з Росією демонструє, що наші люди чорне від білого не відрізняють".

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Нагадаємо, що восени 2018 під час зустрічі зі студентами у Харкові Вакарчук заявив про готовність пожертвувати творчістю заради політики.

"З Вакарчука можна було би зробити президента. Він – далеко не найгірший кандидат. До нього прислухаються. Але для цього треба зробити якийсь геніальний політтехнологічний трюк. Нехай поки вчиться державному управлінню у Стенфорді, як він це робить. Через п'ять років збере навколо себе хорошу команду. Зараз йому нема з ким іти на вибори", – додав Ігор Кондратюк.

Источник

comments powered by HyperComments