У селищі міського типу Партеніт в анексованому Криму окупаційна влада спровокувала скандал, влаштувавши навчання для дітей, під час яких їх вивели на вулицю зі школи без верхнього одягу.

Як написала на сторінці у Twitter блогер із ніком "RoksolanaToday&Крым", батьки не були попереджені про це. "Вони в істериці другий день", — зазначила блогер.

Вона розповіла, що таким чином у навчальному закладі хотіли відпрацювати дії у разі термінової тривоги та загрози теракту.

"Налякали дітей… У школі пройшли навчання з евакуації. Про навчання не було попередження батькам. Учнів вивезли в автобусах та не повернули в школу, де залишилися навчальне приладдя і одяг", — написала блогер.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Вона також поділилася скріном повідомлення в соцмережі матері одного зі школярів. Жінка обурюється, що дітям довелося чекати автобус на холоді близько двох годин.

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що 17 жовтня у політехнічному коледжі в окупованій Керчі хлопець влаштував масовий розстріл людей. Після цього він підірвав бомбу та застрелився у бібліотеці. Підозрюваним у скоєнні злочину є Владислав Росляков – студент цього ж коледжу. Внаслідок масового побоїща в Керчі загинула 21 людина, ще понад 50 осіб зазнали поранень.

Партенит вчера
Напугали детей,вывезли без верхней одежды
В школе прошли учения по эвакуации детей в случае срочной тревоги и угрозы теракта.Об учениях не было предупреждения родителям,учеников вывезли в автобусахи не вернули в школу,где остались учебные принадлежности и одежда pic.twitter.com/mezHU8g8Ap

— RoksolanaToday&Крым (@KrimRt) 21 ноября 2018 г.

Партенит
Родители в истерике второй день. pic.twitter.com/kUpDY7AKAc

— RoksolanaToday&Крым (@KrimRt) 21 ноября 2018 г.

Источник

comments powered by HyperComments