Власника «СВ» взяли під нічний домашній арешт за порушення карантину

  • Хмельницький суд обрав для Вікарчука запобіжний захід.
  • Власника закладу підозрюють у порушенні санітарних норм.

У Хмельницькому суд визначив запобіжний захід для власника та керівника розважального закладу «СВ». Їх підозрюють у порушенні санітарних правил та норм. 

Підприємці відповідатимуть за статтями «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням» та «Невиконання судового рішення» Кримінального кодексу України. Як додають в поліції, крім злісного порушення карантинних обмежень, Вікарчук не виконав рішення суду, який зобов’язав повністю зупинити діяльність закладу до усунення 23-х порушень у сфері пожежної безпеки.

Нагадаємо, 14 січня в розважальному комплексі провели обшуки в рамках розслідування кримінального провадження, відкритого за «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».

До слова, на Віктора Вікарчука вже було складено десятки протоколів про притягнення його до адміністративної відповідальності. Однак поки справи перебували на розгляді суду, заклад і надалі працював. 

Наразі власнику і директору закладу оголосили підозру. Як додають правоохоронці, максимальне покарання, яке передбачають ці статті — позбавлення волі терміном до трьох років. 

Хмельницький міськрайонний суд визначив обом чоловікам запобіжний захід на період розслідування у вигляді нічного домашнього арешту.