Внутрішньо переміщені особи нададуть в Одесі житло і допоможуть психологічно (фото, відео)

14 вересня пройшла зустріч представників Управління Верховного комісара Організації Об'єднаних Націй у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні з представниками виконавчих органів Одеської міськради.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

в ході зустрічі було обговорено впровадження внутрішньо переміщених осіб (ВПО) в місцеву громаду, вирішення житлових питань в рамках Міської цільової програми надання соціальних послуг та інших видів допомоги незахищеним верствам населення міста.

Більша частина ВПЛ вже інтегрувалися в місцеві тергромади. Але найчастіше проблемою стає питання житла.

В цьому році за рахунок коштів субвенції держбюджету (2 млн. 857,1 тис. Грн.) І коштів Одеській міській тергромади (4 млн. 062,8 тис. Грн.) Закуповуються шість квартир в комунальну власність для надання у тимчасове користування переселенцям.

Також присутні звернули увагу на те, що важливо забезпечити внутрішньо переміщених осіб рівними можливостями і надати їм допомогу в адаптації, підтримуючи матеріально і психологічно.

Одеська міська рада займається проблемами внутрішньо переміщених осіб і не розмежовує їх і жителів міста в питаннях надання соціальної допомоги і соціального житла. Готовність допомагати підкріплюється реальними діями міської влади з прийому внутрішньо переміщених осіб і громадян інших країн, які змушені були покинути свої будинки і шукати притулок в Україні. І в цьому Одесу можна поставити в приклад іншим містам України та деяким містам світу, зазначила представник Управління Верховного комісара ООН у справах біженців Кароліна Ліндхольм Биллинг.
Оставьте комментарий