Володимир Зеленський : Аби стати «Президентом миру», як назвав мене Папа, я маю дещо зробити .

На своїй сторінці в Фейсбук Володимир Зеленський написав допис.

Зустріч з Папою Римським Франциском у Ватикані – це момент істини. Наче перевірка на справжність. Ми говорили про найважливіше для України – припинення війни на Донбасі.

Папа Франциск робить усе можливе для досягнення миру та гармонії в різних куточках світу. Він неодноразово молився за мир і в Україні.

За 2 місяці після «Норманді» в Парижі і, сподіваюся, за два перед такою ж зустріччю в Берліні я просив допомогти зі звільненням українців, полонених на Донбасі, в Криму та Росії. Просив допомогти з досягненням миру та стабільності у нас. Скажу чесно: відчув розуміння й надію.

Буде знаково, якщо Його Святість прийме моє запрошення і відвідає Україну. Впевнений, що він має побувати не лише у столиці. Щоб до кінця зрозуміти, що у нас відбувається на Донбасі, треба їхати на Донбас.

Аби стати «Президентом миру», як назвав мене Папа, я маю зробити все, щоб, їдучи Донбасом, бачити усміхнені обличчя, кольорові дитсадки та школи, сучасні лікарні й добрі дороги, чути дитячий сміх і знати, що війна в Україні – страшний спогад, якого світу не забути.

За матеріалами сторінки в Фейсбук Володимира Зеленського