Популярний український художник Юрій Журавель записав відеозвернення до нардепів від "Радикальної партії", передає Корупція.Інфо.

На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук чоловік опублікував ролик, в якому висловив своє невдоволення діями політиків. Виявилося, що каррікатуру на Уляну Супрун, автором якої він є, депутати примудрилися "споганити". За словами творця сканадльного шаршжа, народні обранці, просто нахабно поцупили його роботу і познущалися над нею.

Популярне: "Вас дитина просить перестати пити! Та іди ти к ї*ні матері!": Родина на проекті "Міняю жінку" обурила українців

"Я, Юрій Журавель, звертаюся до народних депутатів "Радикальної партії Олега Ляшка" Ігоря Мосійчука та Андрія Лозового, які спотворили мою роботу "Дружній шарж на Уляну Супрун. "Чим ви краще сепаратистів або губернатора Хакасії РФ Валентини Петренко? Або інших злодіїв, які нічого не створюють, а тільки крадуть, псують і спотворюють авторський задум до взагалі протилежного змісту ", – заявив Журавель.

Невдоволення художника викликав той факт, що Ігор Мосійчук з Андрієм Лозовим використали його зображення і наробили безліч паскудних і огидних картинок, які й опублікували на своїх сторінках в Фейсбук. Юрій закликав депутатів вирішити ситуацію мирно. Нардепи повинні видалити свої зображення і вибачитися перед автором.

Я вимагаю видалити вашу гидоту і публічно вибачитися, якщо ви дійсно вважаєте себе поборниками права і закону України. Звертаюся до Комітету Верховної Ради України з питань регламенту і організації роботи розглянути вчинки цих осіб і дати їм належну оцінку, – сказав художник.

Источник

comments powered by HyperComments