Талановитий дитячий реаніматолог Андрій Чалова кілька років боровся з онкологічним захворюванням. Але не зміг перемогти в нерівному поединке.

За роки роботи в реанімації дитячої обласної лікарні Андрій Чалова врятував тисячі дитячих життів, але в 2016 році страшна хвороба підкосила його самого.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Аденокарцинома підшлункової залози – практично невиліковна хвороба. Діагноз,який звучав як вирок, змусив наполегливо боротися. Але сьогодні знаменитий медик помер.

"Не стало нашого друга, однокурсника, талановитого лікаря, який врятував тисячі дитячих життів, прекрасного людина, Чалова Андрія. Вічна пам'ять", – написали колеги лікаря.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що Український вчений, доктор філософських наук, професор Кудін Вячеслав Олександрович пішов з життя у віці 94 років. Прощання з ним відбудеться 17 грудня, в понеділок, о 13.00 в церкві на Байковому кладовищі. Видатний вчений був засновником першої в Україні кафедри етики та естетики в Київському Національному університеті ім. Тараса Шевченко.

Источник

comments powered by HyperComments