Олег Тягнибок прокоментував авіаудари, які вночі завдали США по Сирії, передає Корупція.Інфо.

За заявами політика, які він опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Фесбук, весь світ нарешті побачив чого варті загрози і обіцянки Росийськой Федерації. Тягнибок розповів, що Путін буквально на кожній прес-конфернеції погрожував збити будь-які ракети випущені Америкою, але чомусь не зробив цього.

Популярне: "Вас дитина просить перестати пити! Та іди ти к ї*ні матері!": Родина на проекті "Міняю жінку" обурила українців

Нічні події в Сирії показали, що саме США є тією силою, яка здатна протистояти військової агресії Московії і яку Росія реально боїться. А все "обіцянки" московитів збити будь-які ракети, випущені по Сирії, виявилися не чим іншим як голослівними погрозами.

Політик додав, що може бути цей випадок нарешті зможе дати усвідомлення його колегам, чиєї допомоги повинна просити Україна в розв'язанні конфлікту на сході країни.

Це ж ясно як Божий день: формат "Росія і її бізнес-партнери проти України" треба змінити формат "Україна і її друзі проти Кремля". Ще з 2014 року підкреслюю: нам необхідно вимагати від гарантів нашої безпеки згідно з Будапештським меморандумом – США і Великобританію – допомогти Україні в боротьбі з Московією.

Нагадаємо, що МЗС України вже опублікувало звернення, в якому підтрималл дії США, Великобританії і Франції в ніч на 14 квітня. Збройні сили цих країн завдали спільні удари по сирійським об'єктам пов'язаних з виробництвом і зберіганням хімічної зброї.

Источник

comments powered by HyperComments