World Scholar's Cup: під час міжнародного конкурсу одеські школярі змагалися в інтелекті і ерудиції (фото)

18-19 вересня в гімназії № 2 пройшов регіональний тур міжнародного інтелектуального конкурсу World Scholar's Cup для учнів закладів освіти Одеси. У ньому брали участь представники оргкомітету WORLD SCHOLAR'S CUP з США.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

В конкурсі взяв участь 81 учень навчальних закладів міста, зокрема гімназій № 1,2 , 4,5, ліцеїв Фонтанський, Чорноморський і Рішельєвський, а також спеціалізованих шкіл № 35, 17, 50 і 121.

В ході змагань з англійської мови та загальної ерудиції учасники відповідали на питання тестів, писали есе, проводили презентації та дебати. Учні відшліфовували практичні навички володіння англійською мовою, вміння презентувати і доводити свою думку, спілкуватися і домовлятися в команді. Вони також змагалися в особистому заліку і командах двох вікових категорій: молодші і старші.

Крім того, пройшло талант-шоу учасників, які представили свої вміння в різних сферах: музиці, танцях, малюванні та спорті. Кращі команди та учасники інтелектуального конкурсу World Scholar's Cup нагороджені кубками та сертифікатами.

Фото: прес-служба мерії


Оставьте комментарий