Український олігарх Ігор Коломойський, який зараз знаходиться в Швейцарії, заявив, що не витратив на святкування свого дня народження в Женеві ні копійки, передає Корупція.Інфо.

Як заявив він в інтерв'ю "Радіо Свобода", він не перевищив ліміт, який встановив йому Лондонський суд.

"Повірте мені, між тим, щоб святкувати день народження або порушувати наказ суду, я все ж таки краще не святкував день народження", – зазначив олігарх.

Відзначимо, раніше ЗМІ дізналися, що святкування Дня народження без спиртних напоїв коштувало, якщо в перерахунку на британську валюту, – 17 тис. фунтів стерлінгів(приблизно 627 тис. Грн. – Ред.)Це на 3 тис. фунтів менше тижневого ліміту Коломойського згідно з рішенням Високого суду Лондона.

"Це був такий, скромний день народження… Треба було ще в бюджет вкластися… Ну так, вечеря, дружня вечеря. Без феєрверків. Вже після 50-ти дні народження не дуже радісно відзначати", – прокоментував він.

При цьому Коломойський стверджує, що ліміт не був перевищений, оскільки він не платив за свято.

Популярне: "Підвищення мінімалки вже з другого кварталу, тобто з 1 квітня, передбачено, але…": Коли мінімальна буде 4200, у мінфіні дали пояснення

"Так, двісті відсотків: я взагалі не витратив ні копійки.[…] Перше – ліміт не був перевищений, друге – платив не я. Може, друзі скинулися – я не знаю. Замість подарунка вирішили оплатити ресторан", – зазначив олігарх.

Також він відреагував на інформацію про те, що до нього на свято приїхали багато народних депутатів та інші представники влади.

"Знаєте, коли до мене приїжджають на день народження друзі, я якось не замислююся, хто з них міністр, а хто народний депутат. Ну да, якщо задуматися вже і порахувати, то можна сказати, що було кілька народних депутатів. Але я їх оцінюю, перш за все, як своїх друзів, товаришів", – заявив Коломойський.

Источник

comments powered by HyperComments