Як отримати міжнародне COVID-свідоцтво у сімейного лікаря: пояснення МОЗ

  • Усі щеплені двома дозами антиковідної вакцини, які доступні в Україні, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря.

 

Всі, хто отримав дві дози вакцини проти коронавірусу, можуть отримати Міжнародне свідоцтво про вакцинацію від COVID-19 у свого сімейного лікаря. Роздрукувати бланк можна вдома. Про це повідомило УНІАН з посиланням на МОЗ.

Як зазначається, лікар або пацієнт можуть самостійно роздрукувати бланк Міжнародного свідоцтва на звичайному білому папері формату А4. Свідоцтво необхідно буде заповнити англійською та українською мовами.

При засвідченні його у лікаря пацієнту необхідно мати при собі закордонний паспорт, щоб його дані були правильно внесені в документ про вакцинацію.

Отримавши свідоцтво, необхідно переконатися, що на ньому стоїть офіційний штамп медичної установи і підпис сімейного лікаря. 

У самому свідоцтві уточнюється, що воно повинно бути підписано власноручно лікарем або уповноваженим медичним працівником, який здійснює нагляд за вакцинацією.

Документ буде вважатися недійсним, якщо в нього були внесені будь-які зміни і доповнення, а також є незаповнені графи.