З 1 вересня у всіх міських медзакладах запрацює система електронних лікарняних (фото)

В одеській мерії відбулася нарада з питань впровадження електронних лікарняних листів. В ході зустрічі були обговорені актуальні питання, пов'язані з випискою електронних лікарняних, взаємодією між амбулаторними і стаціонарними медустановами, оплатою лікарняних.

Про це повідомляє прес-служба мерії.

Систему електронних лікарняних листів впроваджують в Одесі з червня, а з 1 вересня 2021 року його почне в повному обсязі працювати у всіх міських медзакладах.

Пацієнт, який має проблеми зі здоров'ям, як і раніше, звертається за медичною допомогою. Лікар фіксує в електронній медичній карті пацієнта інформацію про його стан здоров'я та на основі цих даних формує електронне медичний висновок про тимчасову непрацездатність.

Даний документ не містить інформацію про попередні діагнози пацієнта, призначене лікування або будь-яку іншу медичну інформацію, в ньому вказані лише період непрацездатності та адміністративна інформація. Лікар запевняє цей документ своїм електронним підписом, після чого він автоматично надходить в електронний реєстр листків непрацездатності Пенсійного фонду. А це означає, що тепер пацієнтові не треба стояти в черзі, щоб отримати паперовий лікарняний, поставити на нього печатку, а також особисто приносити його на роботу.

В разі, якщо людина має право на грошове відшкодування за період непрацездатності, дані про нього також автоматично передаються в електронну систему для здійснення відповідних нарахувань.


< img src = "/wp-content/uploads/2021/08/d5e668e19547fd267a72b8a8cfbca40b.jpg" />

Оставьте комментарий