За опір поліції до відповідальності притягнуть одеситку і жителя Дніпра

П'яну одеситку з немовлям співробітники поліції побачили в одному з міських кафе. Правоохоронці спробували з'ясувати, де знаходиться батько дитини.

Про це повідомляє прес-служба ГУНП в Одеській області.

Згодом правоохоронці розшукали чоловіка і передали йому сина, а по відношенню до жінки за невиконання батьківських обов'язків склали адміністративний протокол. За опір працівникам правоохоронного органу вона понесе покарання відповідно до ч.2 ст.342 Кримінального кодексу України, повідомив начальник слідчого відділу відділу поліції №1 Одеського районного управління поліції №1 Степан Кірмікчі.

Ще один інцидент стався на пляжі Ланжерон. Гість міста не реагував на прохання персоналу, який просив його одягнути нижню білизну і розрахуватися за замовлення. Коли ж ті викликали поліцейських, чоловік накинувся на дільничного офіцера поліції з кулаками.

За умисне нанесення тілесних ушкоджень поліцейському чоловікові оголосили підозру по ч.2 ст.345 Кримінального кодексу України і помістили його в ізолятор тимчасового утримання, розповіла начальниця відділення слідчого відділу відділу поліції №2 Одеського районного управління поліції №1 Анна Войтенко.

Оставьте комментарий