У дитини вроджені вади внутрішніх органів. Життя та здоров’я маленької Кіри Півторак з Одеси залежить від допомоги небайдужих людей. Дівчинка якнайшвидше потребує трансплантації печінки, повідомляє кореспондент ТСН.

За свої півтора року маленька Кіра провела вдома заледве  два місяці, увесь інший час була в лікарнях – на уколах та крапельницях. "Патологія, на жаль, не тільки однієї печінки, інших органів. Навантаження коли на печінку – не справляється, свої функції перекидає на інші органи. В будь-який момент що завгодно може бути. Дуже багато летальних випадків. Ніхто не може дати нам час, сказати конкретно: у вас є тиждень, у вас є місяць чи два", – розповіла мати Ірина Ткач.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Першу реанімацію дівчинка пережила у три тижні – в неї відкрилася кровотеча. Одеські медики її врятували, а вже у столичному "Охматдиті" діагностували внутрішньоутробну ваду розвитку – біліарну атрезію, деформацію жовчного протоку. У два місяці Кіру прооперували – зробили штучний відтік жовчі. Але проблеми це не вирішило, лише уповільнило розвиток цирозу. Кіра не може жити без ліків, а вони вбивають і без того хвору печінку. Вихід єдиний – трансплантація. "Страждає на холангіт ця дитина. Тому постійно температурить, постійно перебуває на антибіотиках. Так, звичайно, не має бути. Операція має бути виконана, трансплантація, тому що дитина страждає", – каже хірург національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит" Тимур Даньшин.

Допомогти дитині зголосилися в італійській клініці, тамтешні медики гарантують, що після операції дівчинка повністю одужає. "Що раніше ми до них потрапимо, то менше завдамо шкоди іншим органам. Якомога швидше треба туди потрапити, щоби її стабілізувати. Дитині потрібна допомога вже вчора", – каже мама. Операція коштує 115 тисяч євро. І ще 15 тисяч становлять витрати на перебування у закладі. Мама Кіри сама виховує трьох дітей, через хворобу донечки повноцінно працювати не може. Рятівну суму їй самій ніколи не зібрати.

Тож уся її надія – на добрих людей, які допоможуть крихітці. Зробити це можна переказом на картку ПриватБанку 4731 2191 1343 2425. Отримувач коштів – мама дівчинки, Ірина Ткач.

Источник

comments powered by HyperComments