За тиждень поліцейські Одеської області виявили понад 560 порушників карантину

Протягом минулого тижня поліцейські склали понад 560 адміністративних протоколів на порушників карантинних обмежень. Про це розповів начальник відділу охорони публічного порядку Управління превентивної діяльності ГУНП регіону Сергій Бурмеха під час брифінгу, — повідомляє прес-служба ГУНП на Одещині.

Мобільні групи у складі поліцейських, санітарних лікарів, працівників Держспоживслужби та муніципальної охорони перевірили понад 2900 розважальних, торгових, спортивних закладів.

За порушення правил карантину інспектори склали 89 протоколів за ч. 1 ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення та винесли 477 постанов за ч. 2 цієї статті стосовно тих, хто ігнорував носіння засобів індивідуального захисту.

Більшість порушень виявлено у громадському транспорті, закладах громадського харчування та на ринках .

Поліцейські нагадують, що від початку введення червоної зони мобільні групи стежать за дотриманням маскового режиму, перевіряють сертифікати про вакцинацію або інші подібні документи, проводять роз'яснювальні бесіди. За порушення правил карантину загрожує адміністративна відповідальність згідно зі ст. 44-3 КУпАП, а за підробку COVID-сертифікатів та їх використання покарання за ст. 358 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, що за порушення карантину в регіоні притягнули до адміністративної відповідальності низку магазинів, ринків та спортклубів.

Оставьте комментарий