За тиждень в Одесі зафіксовано близько чотирьох тисяч порушень карантину, більшість — у громадському харчуванні та міськтранспорті (фото)

Минулого тижня поліцейські, працівники Держпродспоживслужби та муніципальної охорони 3755 об'єктів на дотримання правил протиепідемічної безпеки. Вони склали 651 адміністративний протокол про порушення правил карантину, найбільше у закладах громадського харчування та міському транспорті.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції регіону.

За ч.2 ст. 44-3 КУАП правоохоронці винесли 542 постанови громадянам, які не дотримувалися маскового режиму у громадських місцях, а всі інші протоколи за порушення правил карантину, згідно з ч.1 цієї статті. Під час рейдів інспектували дотримання вимог червоної зони наявність засобів індивідуального захисту, документів про вакцинацію у відвідувачів та персоналу, дотримання соціальної дистанції тощо.

Правоохоронці зазначають, що за порушення правил карантину передбачено адміністративну відповідальність. А ось за підробку COVID-сертифікатів про вакцинацію та користування ними загрожує кримінальна відповідальність за ст. 358 УК України. /11/1505ab4b702c99451eef948e4bcbd894.jpg» />
Рубрики Новости Украины

Оставьте комментарий