Зеленський «підірвав» зал в Мюнхені жартом про імпічмент Трампа та Україну. ВІДЕО

Український президент Володимир Зеленський пожартував, відповідаючи на запитання про імпічмент свого американського колеги Дональда Трампа та політичну ситуацію в Україні під час Мюнхенської безпекової конференції.

Журналістка Крістіан Аманпур, яка виступає модераторкою на конференції, поцікавилася, наскільки ситуація з імпічментом в США вплинула на головні завдання Зеленського в його країні, зокрема щодо повернення заручників (щоб подивитися фото й відео, доскрольте до кінця сторінки)

«Я чекав на це питання. Мене часто запитують про імпічмент по всьому світу. У моєму минулому житті, минулій професії, коли я був продюсером, сценаристом, актором, я мріяв отримати “Оскар”. Хотів бути популярним у США. А тепер я дуже популярний у Сполучених Штатах», – відповів Зеленський.

Всі присутні в залі «вибухнули» сміхом і почали аплодувати президенту України.

Глава держави уточнив, що між Україною і США склалися хороші відносини, висловивши вдячність і політикам, і американцям за підтримку.

«Я хочу подякувати всім, хто до цього доклав свої зусилля. І президенту, і сенаторам, і конгресменам, простим американцям. За ту підтримку, яку вони надають Україні, особливо зараз, під час війни. Я хочу поаплодувати кожному американцю. Допомагайте більше», – сказав Зеленський.