Жителя Одеської області викрили забруднення навколишнього середовища нафтопродуктами

Правопорушник незаконно зливав баластні води, що містять нафтопродукти на земельній ділянці поблизу. Своїми протиправними діями він завдав збитків навколишньому середовищу на загальну суму понад півмільйона гривень.

Про це повідомляє прес-служба регіональної прокуратури.

Працюючи водієм вантажного автомобіля, чоловік надавав послуги з навантаження, розвантаження та перевезенні відходів провідному підприємству України з утилізації відходів. Надалі підозрюваний був залучений підприємством до протиправної схеми поводження із забруднюючими речовинами на території Одеської області. Він злив небезпечні речовини у непризначеному для цього місці, без проведення їх утилізації.

За даними правоохоронців, до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості щодо цього порушення згідно з ч.1 ст.239 Кримінального кодексу України. Також призначено екологічну експертизу.

За результатами досудового розслідування зловмиснику повідомили про підозру у забрудненні земель відходами, що шкодять навколишньому середовищу. Фігуранту загрожує штраф від 1000 до 4000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Оставьте комментарий