Жителям Одеси з COVID-сертифікатами доступне безперешкодне відвідування Данії

Одесити, як і всі українці, з 25 жовтня можуть в'їжджати в Данію без необхідності робити тест на COVID-19 і самоізолюватися після прибуття для цього необхідно буде пред'явити COVID-сертифікат ЄС або його еквівалент після прибуття.

Про це повідомили в посольстві України в Данії, — передає УНН.

COVID -Сертифікат, виданий українським єдиним порталом державних послуг Дія, також приймається.

Зазначений COVID-сертифікат повинен підтверджувати вакцинацію від COVID-19 однією або двома дозами вакцини, негативний результат тестування на COVID-19 або одужання від COVID- 19.

У разі відсутності сертифікату громадянам України потрібно буде зробити тест на COVID-19 протягом 24 годин після прибуття до Данії в одному із центрів тестування. Вимога з тестування на COVID-19 перед приїздом до Данії скасована.

Якщо людина раніше перехворіла на COVID-19, але при цьому не має сертифікату, потрібно пред'явити медичну довідку, що підтверджує позитивний результат ПЛР-тесту на COVID-19 , зроблений не менше ніж за 14 днів, але не більше ніж за рік до в'їзду в Данію

У такому разі робити тест на COVID-19 після прибуття в Данію не потрібно.

Якщо українець в'їжджає до Данії з країн, які Данія вважає країнами з дуже високим ризиком інфікування COVID-19 (зараз це більшість країн Африки, Азії та Латинської Америки), потрібно підтвердити повну вакцинацію чи одужання від COVID-19. В іншому випадку, потрібно зробити тест на COVID-19 відразу після прибуття до Данії та самоізолюватись на 10 днів.

Оставьте комментарий