Минуло вже два роки з тих пір, як Володимир Гройман очолив Уряд, передає Корупція.Інфо.

Про це прем'єр розповів на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук. Гройсман додав, що не дивлячись на важку ситуацію, яка склалася в країні за останні кілька років, він роботою своєї команди задоволений. Володимир додав, що на проведених реформах не зупиниться і зізнався, що дуже багато ще в планах.

Популярне: "Вас дитина просить перестати пити! Та іди ти к ї*ні матері!": Родина на проекті "Міняю жінку" обурила українців

За ці два роки не було жодного легкого дня. Неймовірна кількість викликів, проблеми практично в кожній сфері, які потрібно вирішувати одночасно, постійні протистояння. Є чимало того, що мені і моїй команді вдалося за цей період зробити. Але є ще більше завдань, які ми тільки почали вирішувати. Я завжди усвідомлював свою величезну відповідальність перед людьми і завжди намагався сумлінно робити свою роботу.

Гройсман подякував усій своїй команді, побажав українцям терпіння і пообіцяв, що вже скоро життя стане краще.

Я щиро хочу, щоб кожен українець мав гідне життя і пишався своєю країною. І я твердо вірю в успішне майбутнє України! Дякую всій урядовій команді за роботу! Спасибі всім, хто нас щиро підтримує! Спасибі всім українцям за терпіння і за довіру!

Правда українці, на відміну від прем'єра, виявилися не настільки радісними:

"Володимир Борисович, я теж хочу мати Вашу гідне життя, а поки її немає пропоную і Вам спробувати жити ну не на мінімалку, а хоча б на три", "Життя гідна. Ох ** ваешь від такого гідності", "Дуже хороші слова , якби ще вони щирими були! "

Источник

comments powered by HyperComments