Злий пост до Зеленського: Сподіваюсь що у вас лишився хоча б інстинкт самозбереження. Під вашим Офісом щотижня не палають файєри тільки тому, що…

Я не знаю, чим закінчиться засідання Верховної Ради в середу.

Але хочу наперед дещо сказати команді Зеленського.

Ви можете робити вигляд, що цього не помічаєте, але насправді всі навколо це розуміють.

Дуже багато турбулентних подій останніх місяців ви пережили з мінімальними втратами тільки тому, що в Офісі Генерального прокурора протягом цього часу відбувалися обнадійливі процеси, які підтримує громадянське суспільство.

З того фарсу, який ви влаштували з обміном полоненими, вас реально витягнув Рябошапка, взявши на себе удар.

Під Офісом президента щотижня не палають файєри тільки тому, що по справі Каті Гандзюк зусиллями прокуратури почалися зрушення, не зважаючи на те, що Мангер заніс бабла Слузі народу.

Ви відносно спокійно живете, тому що прокуратура не дозволила аваківським чортам оголосити безпідставну підозру Сергію Стерненку, хоч як не тиснули всі медведчуківські помийки.

Так, у відомстві Руслана Рябошапки далеко не все гладко.
Прикро, що не вистачило характеру не брати участь у тій трешатіні, яку влаштував Аваков по справі Шеремета. Прикро, що просувань у інших справах по нападах на активістів майже немає.

Але є фундаментальні речі, зроблені за ці півроку, через які я готова вписуватись за керівництво ОГПУ.

Зокрема вперше за шість років війни прокуратура взялася систематизувати злочини, вчинені в умовах збройного конфлікту на сході України, і називати речі своїми іменами. Як людина, яка в одиночку з 2016 року борсалася в цьому хаосі, я вас запевняю: це колосальний обсяг роботи, до якого всі попередні роки прокурори навіть підходити боялися. Але це одна з найважливіших задач, яка сьогодні стоїть перед нами.

Кому цікаво (а вам має бути цікаво!), більше про стратегію розслідування цих злочинів у колонці Гюндуза Мамедова https://dt.ua/intern…/nevidvorotnist-pokarannya-338927_.html

Мені реально страшно, що вся ця робота може бути знищена через тупі політичні ігри.

Бо сподівання, що на місце Рябошапки аваков-коломойський поставлять когось кращого і професійнішого, у мене немає. Є слабка надія лише на те, що в Слузі народу переважить якщо не здоровий глузд, то хоча б інстинкт самозбереження.

Ольга Решетилова