Президент України Петро Порошенко вимагає від правоохоронців знайти і покарати причетних до нападу на активістку Катерину Гандзюк.

Про це Порошенко заявив під час зустрічі з українською громадою у Туреччині, повідомляє прес-секретар президента Святослав Цеголко.

"Президент звернувся до правоохоронців з вимогою знайти і покарати убивць та замовників нападу на Катю Гандзюк. Він також висловив співчуття її рідним", – йдеться в повідомленні.

Сьогодні, у неділю 4 листопада в лікарні померла Катерина Гандзюк, яку біля власного будинку у Херсоні облили кислотою. Поліція класифікувала це як замах на життя. Надали державну охорону. Винних досі не назвали.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

Варто нагадати, що раніше повідомлялося про те, що 31 липня у Херсоні облили сірчаною кислотою Катерину Гандзюк – відому активістку та радницю мера міста. Жінка зазнала 30% опіків тіла та її було прооперовано. Поліція розслідує напад на Гандзюк як замах на вбивство. 22 серпня голова відомства Сергій Князєв повідомив, що загалом правоохоронці затримали шість осіб, підозрюваних у скоєнні злочину. Четверо із них уже зізнались у причетності до злочину.
 

Зло має бути покаране. –
Президент під час зустрічі з українською громадою Анталії звернувся до правоохоронців з вимогою знайти і покарати убивць та замовників нападу на Катю Гандзюк. Він також висловив співчуття її рідним

— Svyatoslav Tsegolko (@STsegolko) 4 ноября 2018 г.

Источник

comments powered by HyperComments