Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що знає хто замовив Катю Гандзюк. Таку інформацію Луценко повідомив в ефірі «5 каналу» в програмі «Рандеву».

Так Луценко сказав, що на даний момент йому відоме прізвище того хто замовив Катю Гандзюк. Але публічно розкрити це прізвище він не може. Тому що і зараз продовжують збирати докази.

«Слідство назве. Прізвище буде озвучена тоді, коли слідчий прокурор буде мати достатньо доказів. Я це прізвище вже знаю », – сказав Луценко у відповідь на питання, хто убив Катерину Гандзюк.

Нагадаємо, Катя Гандзюк це українська політичний і громадський діяч. Також вона була депутатом обласної ради Херсонської області.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

31 липня 2018 року, близько 8:30 невідомий облив Катерину Гандзюк концентрованої сірчаної кислотою. На Ганзюк напали біля її власного будинку. В результаті егото Гандзюк отримала безлічі опіків на тілі.

Відомо, що Гандзюк померла 4 листопада 2018. На момент смерті їй виповнилося 34 роки. Причиною її смерть став обрив тромбу. Тих хто це зробив шукають досі.

Источник

comments powered by HyperComments